o firmie

weLLgra świat produktów wspierających zdrowie i poprawiających jakość życia

Szanowni Państwo!


Zapraszamy serdecznie do naszego salonu pokazowego gdzie można na własnej skórze przekonać się o skuteczności i zaletach naszych urządzeń. W naszych centrach można gruntownie przetestować nasze urządzenia i dokonywać świadomych wyborów bez presji. Bazując na powyższym także osoby, które takiej możliwości nie mają również pewność, że nie kupują przypadkowych produktów a produkty które są trwałe i skuteczne.

Motywacją naszej działalności jest propagowanie poprawy jakości życia i stanu zdrowia naturalnymi sposobami wykorzystując osiągnięcia technologii 21 wieku opartej na wiedzy medycznej. Pod naszą marką weLLgra oferujemy tylko sprawdzone i skuteczne produkty prozdrowotne charakteryzujące się znakomitym stosunkiem jakości do ceny. Jest to możliwe ponieważ jesteśmy bezpośrednim importerem posiadającym wyłączność na ich sprowadzanie i dystrybucję na terenie naszego kraju a niektórych przypadkach Europy.

Serdecznie zapraszamy

Zespół weLLgra


Zapraszamy do współpracy osoby zainteresowane prowadzeniem punktów usługowo-sprzedażowych z naszymi produktami na terenie całej Polski. Oferujemy kompleksowe wsparcie w kwestii prowadzenia takich punktów.